Zaczynajmy…

No i nadszedł ten przełomowy moment w którym pomysł zmienia się w rzeczywiśtość. Od dłuższego czasu zabierałem się za uruchomienie swojego bloga i stało się. Szkoda tylko, że trwało to tyle czasu.

Jeżeli czytaliście już sekcję „O mnie” to wiecie, że w swojej karierze pracowałem z różnymi technologiami. Niektóry były ciekawe inne zaś mniej ale niezależnie od tego każdy temat niósł za sobą jakaś nowinkę która czasami nie była intuicyjna.

Dlatego…

Idea jest prosta, dzielić się z Wami ciekawymi „caseami” z którymi sam walczę i nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania. W sieci można znaleźć „tutki” i opisy praktycznie wszystkiego, jednak powiedzmy sobie szczerze: te przypadki zazwyczają są prostymi przykładami w których wszystko musi działać.

Jeżeli zaczniecie jednak zgłębiać temat to przestaje być tak kolorowo i tu przychodzi mój blog ;-), no, może nie znajdziecie tutaj leku na wszystko ale na to z czym obecnie mam najwięcej do czynienia, czyli: chmura i devops.

Nie będę się bardzo cofał w to co było kiedyś bo są ciekawsze tematy które dzieją się tu i teraz także śledźcie tego bloga a ja postaram się dostarczyć Wam ciekawego materiału.